zavřít

Legion Arena - první ukázky interface

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Slitherine Software dnes vypustila trojici nových ukázek ze své nadcházející historické role-playing strategie s názvem Legion Arena.

Tyto obrázky úplně poprvé ukazují, jak by měl ve hře vypadat uživatelský interface. Konkrétně teď máte možnost omrknout, jak bude probíhat obhospodařování armády - rekrutování, zajišťování vybavení, přizpůsobování jednotek, atd.


Jeden z obrázků také ukazuje, jak to bude vypadat před bitvou, kdy si budete moci zvolit, které jednotky s sebou povedete do boje a zadat jim rozkazy. Legion Arena jinak právě prochází uzavřenou betou. Více se o této hře můžete dozvědět z našeho archivu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.