zavřít

Lavina obrázků z C&C: Generals

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Doslova lavina třiadvaceti nových obrázků dnes zavalila galerii ke hře Command & Conquer: Generals, která se ke svým příznivcům dostane o něco později, než se původně plánovalo.

I tentokrát jde doslova o pastvu pro oči vzbuzující na jedné straně neovladatelné nadšení, na straně druhé určité pochybnosti, protože tyto in-game screenshoty vypadají o něco hůře, než ty z minulého týdne. Úplného rozhřešení se holt dočkáme až C&C: Generals v únoru příštího roku konečně vyjde.


nové obrázkykompletní galerie

Podtitul hry dává jasně najevo, že do hlavních rolí zde budou nasazeni generálové. Celkem si budete moci vybrat z devíti mocných vojevůdců, pochopitelně s tím, že každý z nich bude vybaven unikátním vozidlem a vynikat jinou silou. Ve vaší moci budete mít jednu ze tří armád inspirovaných skutečnými světovými ideologiemi - technicky velice dobře zajištěnou americkou armádu, co do množství nepřekonatelné čínské vojsko či vynalézavou armádu Global Liberation Army. Jak je patrné také z našich screenshotů, budou se boje odehrávat ve velice moderním, až lehce futuristickém duchu. Přispějí k tomu typy zbraňových systémů, které do hry tvůrci zakomponovali. Více ale už v našem nedávném preview.
zdroj: CNCDEN

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.