zavřít

Largo Winch: Empire Under Threat pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Largo Winche už zde máme kresleného i filmového, hrdina tohoto jména se objevil již také na PS2, ale ten PCéčkový na svůj debut zatím ještě čeká.

V září tohoto roku se snad i dočká. A že jde o skutečného hrdinu v tom ryzím slova smyslu, se můžete přesvědčit také v naší galerii, kde bylo dnes vystaveno sedm nových screenshotů.


nové obrázkykompletní galerie

O připravované 3D adventuře s celým názvem Largo Winch: Empire Under Threat jste se poprvé mohli dočíst v polovině dubna, kdy se také objevilo tiskové prohlášení s oznámením této hry. Práva na zpracování námětu získal Ubisoft podepsáním smlouvy s Dupuis Publishing, vlastníkem práv na osobu i svět oblíbeného hrdiny.

A o čem hra vlastně pojednává? Teprve 26letého mladíka Largo Winche potká zvláštní osud. Jako sirotek je adoptován jedním z nejbohatších mužů světa a když jeho velice movitý nevlastní otec náhle umírá, Largo jako jediný dědic získává otcovu miliardářskou společnost. Tím by to mohlo skončit, ale ono vše naopak právě začíná... Largo je vtažen do neúprosného víru zvráceného světa peněz, machinací a dalších nekalostí.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.