zavřít

Krytí se za autem v Mafia 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ranním sluncem zalitou ulicí v centru Empire City duní přestřelka.

Eminentní zájem čtenářů o cokoli týkající se Mafie 2, i třeba sebemenší drobnosti, mívá za následek, že se tyto články okamžitě zařadí mezi nejčtenější. Podnět k tomuto dala fanouškovská stránka, která upozornila na aktualizaci oficiálního webu Mafia2Game.com, kam přibyla hudba na pozadí a komunitní sekce nazvaná Deluceho restaurace.

Po vstupu dovnitř se pokocháte prvním wallpaperem s mrtvolou na podlaze a především novým screenshotem, na němž se hlavní hrdina Vito kryje (nebo spíš klečí?) za dveřmi auta. Ranním sluncem zalitou ulicí v centru Empire City totiž duní přestřelka a okolní chodci v panice prchají. Hnidopiši si všimnou poprvé ukázaných, vysoko vzrostlých stromů mezi chodníkem a silnicí, které ač pěkné, jsou jeden jako druhý v celé ulici, což by se při použití např. generátoru SpeedTree stát nemohlo.


Příští týden vyprší informační embargo a dorazí na trh časopisy s podrobným představením Mafie 2, o čemž samozřejmě budeme referovat - více o této PC/PS3/X360 2009 hře v našem předešlém zpravodajství.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.