zavřít

Kriminální akce Interview With a Made Man

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ex-pracovníci Acclaimu zformovaní do Silverback Studios chystají pro PC a konzole (PS2, Xbox) zajímavou third-person mafiánskou akci, v níž se na postu hlavního hrdiny máte dočkat závratné kariéry ve světě organizovaného zločinu.

Po návratu domů z Vietnamu vás má čekat nelítostná konfrontace s gangstery v ulicích New Yorku, přičemž pro akurátní model života podsvětí na projektu spolupracuje legendární Bill Bonano, což je muž, který svého času vedl proslulý zločinecký syndikát.


Má jít o komplexní počin s mnohovrstevnou hratelností, který se navíc opírá o příběhové pozadí autora knižních bestsellerů Davida Fishera. Hra byla původně připravena pod křídly Acclaimu, po jeho skonu se nyní hledá vhodný distributor, jehož by tvůrci chtěli nalézt na právě začínající výstavě E3. Tak jim držme palec!
zdroj: PR

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.