Kouzelný svět v oblacích v Project Nomads
zdroj: Archiv

Kouzelný svět v oblacích v Project Nomads

7. 6. 2002 20:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Project Nomads je hra kombinující několik různých žánrů.

Kromě prvků 3D akce a real-time strategie se zde setkáte také s klasickými elementy RPG. Jak si můžete všimnout v naší galerii, kam dnes přibylo několik nových obrázků, hra Vás vezme na výlet do opravdu neobyčejného světa. Tento svět bude tvořen mnoha ostrovy plovoucími v prostoru a aby to bylo ještě zajímavější, nebudou chybět ani nejrůznější kouzla.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Právě Vaším hrdinou se stane jakýsi létající inženýr, který bude ovládat magická učení. Když se navíc jeho tajemné síly spojí se zářícími kouzelnými artefakty, dokáže tento hrdina na obrovských plovoucích skalách vystavět hromady továren, elektráren a obraných zařízení. Továrny pak produkují různé létající stroje, dvouplošníky a vzducholodě využívané při bitkách o vzácné zdroje a artefakty. Celá takto vybavená plošina pak slouží jako válečná loď, s níž se náš hrdina může pustit do prozkoumávání neznámých oblastí v oblacích.

Project Nomads Vám do jisté míry jistě připomene tajuplný svět z knih Julese Vernea. Hru pohání tvůrců vlastní Nobula engine podporující pravidelné cykly dne a noci a také změny počasí. Project Nomads si můžete zahrát jak v single, tak multi-playeru. Na vydání hry si však ještě pár měsíců počkáme, neboť její dokončení se plánuje na druhou polovinu tohoto roku. Chystá se rovněž verze pro Xbox.
zdroj: TTG

korgull

Nejnovější články