zavřít

Korejská MMORPG Shining Lore

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Phantagram není jen tak nějaká firma - je to korejská a velice zaneprázdněná společnost, která se v poslední době poměrně často zmiňuje i na našich stránkách.

Naposledy tomu tak bylo například u zprávy o přípravách Total Annihilation 2.

Jiným projektem této společnosti je také MMORPG Shining Lore. Tato hra bude jako většina západních MMOG situována do středověkého světa. Přesto se tento svět bude od těch ostatních trochu lišit. A to především jeho barevností až karikaturistickým stylem, neobvykle vyhlížejícími kreaturkami a roztomilými postavičkami. Ostatně mrkněte na shoty a posuďte sami.


další nové obrázky

Shining Lore by se ke svým hráčům měla dostat během několika dalších měsíců. Spolu s mnoha jinými pařany z celého světa, se podíváte do říše Enterole. Ta je převážně tvořena pouštěmi, savanami, kaňony a oázami. Později prý Phantagram přidá ještě čtyři kontinenty tématicky se vztahující k elementům země, vody, ohně a větru. Každému z těchto kontinentů budou pochopitelně vládnout jiné klimatické poměry. Také obyvatelé se budou vyznačovat svou vlastní kulturou.

Podstatnou částí hry bude samozřejmě také tvorba vlastní postavičky. Tvůrci v tomto chtějí dát hráčům poměrně velikou volnost. Vaše postavička nebude ničím omezena. Vynikat může v jakékoli profesi, kterou zvolíte. Stejnou svobodu volby máte také při obléknutí svého hrdiny.

Čím blíže se budete s podivuhodným světem Shining Lore seznamovat, tím více budete narážet na různá zákeřná monstra. Ne vše, co je rozkošně chundelaté, je zároveň mírumilovné. Například takový králíček se s Váma nebude zrovna mazlit. Také oblíbená Panda bude v této hře patřit se svým kovbojským širákem a kulomety spíše na stranu gangsterů. A to není zdaleka vše. Naštěstí Vás však tvůrci nenechají na holičkách a poskytnou Vám alespoň nějakou šanci na přežití, v podobě okolo stovky různých typů zbraní. Ke své obraně můžete popř. použít také magické, či alchymistické schopnosti, pokud jste si je zrovna nezapomněli dát do vínku.

Shining Lore by se mělo objevit během několika měsíců. A co víc, Phantagram prý zároveň připravuje "cross-platform support", což neznamená nic jiného, než že si spolu zahrají majitelé PC, PS2 i Xboxů.
zdroj: Eurogamer

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.