zavřít

Konzolové RPG Dungeons & Dragons Heroes

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V konzolovém akčním RPG Dungeons & Dragons Heroes se hráči ujmou role jednoho ze čtyř D&D charakterů jako je válečník, kouzelník, klerik nebo tulák.

Se svoji postavou pak budou putovat bohatým fantasy světem a plnit různé úkoly tak, aby je okolí mohlo právem nazývat hrdinou Baele. Kromě soubojů s typickými D&D monstry a vývoje své postavy se zaměříte také na sbírání tzv. Planar Gems pro zvýšení účinnosti různých zbraní. Stěžejním tématem celé hry se pak samozřejmě stane boj proti temným silám zla.


nové obrázkykompletní galerie

Tvůrci z Hunt Valley a Infogrames slibují 3D detailní prostředí s mnoha různými efekty kouzel a také kooperativní multiplayer do výše čtyřech osob, ve kterém si celou kampaň projdete společně se třemi dalšími přáteli. Dostanete se třeba do prostředí zamrzlého paláce, hlubokého lesa nebo kovářské dílny. Všude by na vás měly také čekat různé skryté bonusy, magické portály a další artefakty. Dungeons & Dragons Heroes budou z velké části postaveny na třetím vydání pravidel D&D. Titul by měl vyjít pro Xbox a GameCube již letos v červnu a pokud vás zajímá, jak bude vypadat, mrkněte se na screenshoty do naší galerie. Ještě více se pak dozvíte přímo z oficiálních stránek hry.
zdroj: GameSpyDaily, TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.