zavřít

Kokpit letadla ze sci-fi střílečky Breed

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiální stránka střílečky Breed od německých Brat Designs a distributora CDV byla...

Oficiální stránka střílečky Breed od německých Brat Designs a distributora CDV byla aktualizována o několik nových screenshotů, které zobrazují trochu akce ve venkovních prostranstvích a také kokpit jednoho z letadel v této hře, která bývá některými lidmi přirovnávána k zatím pouze Xboxovému Halo.


další nové obrázky

Hra Breed ale nebude typickou akční střílečkou. Její tvůrci - Brat Designs, své dílo označují spíše jako 3D akční strategii, kde budou klíčovou roli hrát různá vozidla. Rozmanitost a široký výběr dopravních prostředků je základní částí herního mechanismu, přičemž všechna vozítka budou samozřejmě ozbrojena, hráč bude mít velikou volnost v jejich použití a bude moci plně zhodnotit jejich jedinečné vlastnosti. Plná verze Breed vyjde pro PC a Xbox snad už koncem tohoto roku.
zdroj: BluesNews

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.