zavřít

KnightShift - pohádka o dobru a zlu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdesi velmi velmi daleko, kdysi velmi velmi dávno, žil, byl králevic.

Byl to vladař spravedlivý a čestný, vznešený a uznávaný. Báli se ho jen ti, jejichž srdce ovládalo zlo. Jednoho dne se proti králevici temné síly spojily. Toužily uchvátit zemi, uvrhnout ji do pekelné tmy a našeho králevice sesadit z trůnu a vyhnat z myslí jeho poddaných. Skoro se to těm bídákům podařilo, dobrý vladař skutečně zmizel. Avšak díky nezdařenému kouzlu se ocitl pouze v jiné dimenzi a žádný člověk na něj nezapomněl. Všichni, kdo ho měli rádi, si ho nosili v srdci.
O několik let později se náš králevic znovu vrací do svého světa. A to díky dobrosrdečnému kouzelníkovi, jehož umění dokázalo otevřít bránu mezi dimenzemi. Čeká ho však dlouhá a trpká cesta plná nástrah, než vymítí zemi od zla a získá opět svůj vladařský trůn...


nové obrázkykompletní galerie

Zní to jako pohádka a možná to i pohádka je. Ale určitě ne obyčejná. Jmenuje se KnightShift a mají ji na svědomí Reality Pump Studios (Heli Heroes). Tato hra chystaná ještě na konec roku 2002, své hráče přivede do bájného světa v plném 3D provedení, kde se to čarodějnicemi, čaroději a dalšími podobnými stvořeními jen hemží. Známky všudypřítomné magie jsou patrné i na našich dalších nových obrázkách. KnightShift kombinuje prvky real-time strategie a RPG. Reality Pump pro vás přichystali tři kampaně s více než dvaceti misemi. Ovládání hry by mělo být tak jednoduché, že i naprostý nováček by si ho měl velice rychle osvojit a to i bez studování nějakého manuálu.
zdroj: Tiscali.de

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.