zavřít

Kluzáková akce Glider: Collect and Kill

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zajímavá střílečka se v současnosti rýsuje v dílnách vývojářského týmu RevoGames.

Jmenuje se Glider: Collect'n Kill. Její děj vás zavede do budoucnosti a postaví do role pilota Oficiální ligy kluzáků. RevoGames slibují akci, jakou jste ještě nezažili. Hra je navíc vyvíjena s ohledem na stále se rozrůstající komunitu multiplayeorvých nadšenců, tudíž nebudete ochuzeni ani o tento mód. Podporováno bude osm hráčů.


Glider vám dá naprostou volnost pohybu. Hratelností se tento titul zařadí mezi arkády. Tvůrci uvádějí, že začátečníci hru nebudou mít problém pochopit a zkušení hráči budou mít stále co objevovat. Těšit se můžete na 5 rozmanitých levelů. Pět bude i kluzáků - rychlých a těžce ozbrojených. Pokud jde o systémové požadavky, Glider by prý měla běžet stejně dobře na nových, jako na starých strojích. Vydavatele zatím ale nemá, takže na datum vydání si ještě budeme muset počkat.
zdroj: 3DGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.