zavřít

Kitty Hawk, hrdinka v C.O.N.S.E.A.L.

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Similis dnes uvolnili osm nových screenshotů z C.O.N.S.E.A.L., jejich připravované akční adventury hrané z třetího pohledu.

zdroj: Archiv

Podobně jako například v Tomb Raiderovi, hlavní postavičkou je ženská hrdinka Kitty Hawk, na kterou ve hře číhají četná nebezpečí a mnoho nepřátel. Kitty však nebude další kopií Lary Croft, Julie Strain nebo Kate Archer, alespoň co se povahy týče.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Kitty, která má blíž spíše k Ellen Ripley (Vetřelec), je pilotkou námořní helikoptéry a když ji sestřelí a ona přežije, musí si poradit, jak čelit přesile dobře trénovaných vojáků. Ona sama má však jen základní vojenských výcvik, umí střílet ze zbraní či zacházet s vojenskými zařízeními. Ovšem není žádná G.I. Jane a tak místo bezhlavého střílení Vás čeká hodně plížení, používání scanneru (pro zjištění kde jsou nepřátelé), plynových granátů, nástražných vybušnin, apod. Hra by měla vyjít v prvním čtvrtletí 2002.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.