zavřít

Kingdom Under Fire: The Crusaders

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco je vývoj Xboxové verze nového pokračování oblíbené korejské RTS/RPG Kingdom Under Fire v plném proudu a její vypuštění je naplánováno už na začátek roku 2003, PCéčkové podoby této hry se hned tak brzy nedočkáme.

Nicméně společnost Phantagram tuto verzi svým fanouškům taktéž přislíbila, a tak se nyní i vy, kteří nevlastníte věhlasnou černou skříňku od Microsoftu, neváhejte podívat do naší galerie, kde se vám představí několik nových zajímavých ukázek z Kingdom Under Fire 2: The Crusaders. V sekci downloadů navíc naleznete nové pětiminutové video zobrazující bitvu z obrázků v akci.


nové obrázkykompletní galerie

Hra vás zavede do úžasného středověkého světa přímo přetékajícího nejrůznějšími dobrodružstvími. Se svým hrdinou vybraným ze čtyř nabízených postaviček se můžete zúčastnit náročných bojů, kdy se na bitevním poli objeví až 450 jednotek renderovaných v 3000 až 4000 polygonech. Tvůrci pracují také na dynamické kameře, jež by vám dala pocit, že jste skutečně součástí rozsáhlé bitky. Zanedbána nebude ani zvuková stránka hry. Kingdom Under Fire 2: The Crusaders vám nabídne mnoho prostředků pro rozvoj vašeho strategického myšlení. Využít budete moci nejen různých zbraní, ale také terénu nebo třeba oslnivých účinků slunečních paprsků, apod.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.