zavřít

Kingdom Under Fire 2 - pics & info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kingdom Under Fire: The Crusaders je druhým pokračováním populární akční real-time strategie Kingdom Under Fire vydané společností Phantagram.

I když se zpočátku uvádělo, že se hra vyvíjí pouze pro Xbox, tvůrci nejspíš změnili postoj natolik, že se rozhodli neochudit ani PCéčkové publikum. Máte-li chuť a čas na malý výlet neskutečným fantasy světem, pusťte se do prohlížení sady nových obrázků, které jsou nyní k vidění v naší galerii.

Kingdom Under Fire 2 Vás přivede do doby po tzv. "Druhé válce Hrdinů". Svět dostal dočasně šanci žít v míru a harmonii. Ne však nadlouho...


další nové obrázky

Hráč se ocitne přímo ve středu nově vzniklého konfliktu a dostane příležitost vybrat si své válečníky z opravdu kolosálního počtu nabízených fantasy postaviček. Každý z nich bude mít přitom svou umělou inteligenci, kterou začne používat v momentě, že se zaměříte na jiné události. Velmi důležitým prvkem hry bude kromě umění taktizovat také možnost dále rozvíjet a přizpůsobovat své jednotky a vojevůdce oplývajícími unikátními schopnostmi a charakteristikami. Rovněž brnění a výzbroj budete moci dále zdokonalovat. Vedle zbraní však má na Váš výsledek při bitvách vliv i mnoho dalších věcí, vč. realistické fyziky - po jakém povrchu Vaše jednotky zrovna kráčejí, odpor větru, sluneční svit, ale také různé efekty počasí. A když už jsme u té realističnosti, tak nesmíme opomenout ani střídání dne a noci.

Kingdom Under Fire 2 Vás překvapí vysoce detailní 3D grafikou a plně interaktivním prostředím. Jelikož je hra v první řadě vyvíjena pro Xbox a využívá tedy veškeré jeho přednosti, dá se předpokládat, že pokud si hru budete chtít zahrát na PC, bude nutné mít dostatečně silný stroj. Kingdom Under Fire 2 by se měl objevit v průběhu příštího roku.
zdroj: ActionTrip

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.