Kamikadze a Raven Shield: Athena Sword
zdroj: Archiv

Kamikadze a Raven Shield: Athena Sword

18. 7. 2003 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

V prvním datadisku pro multiplayerovou FPS ze série Raven Shield - Rainbow Six 3: Athena Sword, budete pokračovat v dobrodružstvích antiteroristické jednotky Rainbow.

I když je Gutierrez ve vězení, stále dokáže ovládat svou bandu teroristů a hrozit světu chemickým útokem. Hra vám nabídne novou kampaň složenou z osmi single-playerových misí. Všechny jsou přitom situované do oblasti Středomoří - Itálie (Milán, Palermo), Monte Carlo, Chorvatsko (Dubrovnik) a Řecko (Atény). Možná také proto na hře pracuje milánské studio UbiSoftu. Na vývoj bylo vyčleněno okolo dvaceti lidí, kteří začali loni v říjnu a letos září se se svým dítkem budou moci pochlubit. Jak se bude tým Rainbow se svým posláním vypořádávat, můžete sledovat také v naší galerii, kde jsou některé nové ukázky.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Co by to bylo za datadisk, kdyby s sebou nepřinášel nové zbraně. Celkem jich bude sedm - Beretta M93R, Spectre M4, HK G3KA4, OTs-14 Groza 9/40, Benelli M4 Super 90, lehký kulomet M240 a odstřelovací puška HK SL8-1. Na zvucích zbraní v této hře pracuje mimochodem stejný tým, který pracoval na filmu The Matrix, což hovoří samo za sebe. Aby byla hra zajímavější, bude se v ní pohybovat i civilní obyvatelstvo, což budou lidé, kteří nepotřebují zachraňovat, ale dosti oživí některé mise. Setkáte se i s policisty, kteří budou pro Rainbow střežit a jistit danou oblast. Athena Sword bude mít navíc nový herní mód zvaný Countdown. V tomto módu si hráči zahrají libovolnou single-player misi s určitým časovým omezením, ale stejnými cíly. Těšit se můžete dokonce na pár klasických Rainbow Six misí, které byly přepracovány na nový RS3 engine. Budou to Steel Wind, Sergasso Fade a Virgin Moon.

Athena Sword bude vybavena samozřejmě také multiplayerem, který bude tentokrát rozšířen o čtyři nové herní módy - "Adversarial Terrorist Hunt, Adversarial Scattered Hunt, Capture The Enemy, Kamikaze". První dva vám možná budou trochu povědomé, ale ty druhé dva jsou prý zcela nové. V CTE hráč nikdy nezemře, ale jakmile je střelen, musí se vzdát a soupeř má osm sekund na to, aby ho spoutal. Jak se mu to podaří, spoutaný hráč už nebude moci hnout ani prstem a bude pouze z pohledu třetí osoby sledovat, co se děje a čekat, až si pro něj přijdou kolegové z týmu, aby ho osvobodili. V Kamikaze je náhodně vybrán člen zeleného týmu, coby "nosič bomby". Bude vybaven pistolí a senzorem snímajícím činnost srdce. Zelený tým se musí pokusit najít zneškodňující balíček, který je pochopitelně umístěn uvnitř základny červených. Červený tým se naopak pokusí buď zabít "nosiče" nebo najít odpalovací zařízení uschované na základně zelených.
zdroj: ATGS

korgull

Nejnovější články