zavřít

Just Cause screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O akční hře Just Cause, která by měla být směsí Far Cry, Grand Theft Auto a Boiling Point, jsme nic neslyšeli po mnoho měsíců.

Až nyní se jedné švýcarské fanouškovské stránce podařilo ulovit kolekci čerstvých obrázků, které sice nesignalizují příliš velký pokrok od těch z loňského května, ale to zase tak moc nevadí vzhledem k tomu, že už ty dřívější působily po technologické stránce docela vyspěle.


Současně s tím byla hra oficiálně odložena na podzim 2006, konkrétně září, takže Eidos by ji měl začít propagovat co nejdříve. Tvůrci ze švédské firmy Avalanche Studios omlouvají zpoždění tím, že do Just Cause přidávají nějaké překvapení pro hráče, zřejmě nějakou vlastnost, co jim zabere delší dobu vývoje. Chcete-li se dozvědět o tomto nadějném titulu více podrobností, nenajdete jich nikde více než v Bludrově preview sepsaném na základě předváděčky ve Stockholmu.
zdroj: fansite

jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.