zavřít

Jurassic Park: Project Genesis se blíží

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Člověk má odjakživa snahu rovnat se Bohu.

Ale na tom asi není nic divného, když se říká, že Bůh nás stvořil ku obrazu svému. Horší spíš je, jaké takové snažení má, anebo může mít následky. Zejména v takových oblastech, jako jsou přírodní vědy. Na jednu stranu nedělá lidstvu velké potíže likvidovat jeden živočišný, či rostlinný druh za druhým, na straně druhé, se dávno vyhynulé organismy snaží bezohledně křísit. Možná vám při těchto slovech přijde na mysl Spielbergův úspěšný film, který se podobnou problematikou zabývá. Jurassic Park však už není pouze názvem tohoto filmového sci-fi snímku. Stejný titul a námět si pro své dílo zvolili také Blue Tongue Software. Jen k němu přidali ještě podtitul Project Genesis.


nové obrázkykompletní galerie

Jurassic Park: Project Genesis, jak se tedy připravovaná hra jmenuje, se nechystá pouze pro PC, ale rovněž pro Xbox a PS2. Žánrově se titul řadí mezi budovatelské strategie, podobně jako např. známý a oblíbený Zoo Tycoon, i když se v něm setkáte s jistými akčnějšími prvky. Pokud jste i vy propadli kouzlu dávnověkých stvoření, postavte si vlastní Jurský Park a dobře se o něj starejte, ať jsou spokojeni jak vaši svěřenci, tak dychtiví návštěvníci. Začnete pěkně od nuly a během několika detailně propracovaných misí, se pokusíte vytvořit prehistorický park se vším, co je k tomu třeba. A když už se nebude dostávat druhů zvířat, můžete se dokonce pokusit vyšlechtit nějaký sami. To všechno však nejdříve na jaře, neboť dřív tato hra určitě nevyjde.
zdroj: CVG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.