zavřít

Judge Dredd vs. Judge Death info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve hře Judge Dredd vs.

Judge Death, ze které vám dnes přinášíme rovněž několik nových obrázků, vás příběh přivítá ve městě zvaném Mega City One. Toto město táhnoucí se po celém východním americkém pobřeží, čítá 400 milionů obyvatel a každý z nich je potencionálním kriminálníkem. Je to to nejnebezpečnější místo na zemi se svými statistikami, že každý den se každou sekundu odehraje někde v jeho nitru kriminální čin.

Je to až tak nebezpečné místo, že je nutné zde mít zvláštní druh právní podpory. A právě proto zde nejsou žádní policisté, žádné soudní dvory a ani žádní právníci. Jsou zde pouze a jenom soudci. Celých patnáct let zabere, než je takový soudce připraven na život v ulicích Mega City One. Patnáct let železné disciplíny, přísné sebekontroly a koncentrované agrese. Nejvíce obávaným, ale zároveň nejvíce respektovaným soudcem je Joe Dredd, muž zákonný s mocí okamžitě trestat, muž, jehož soudním dvorem jsou ulice a jeho slova zákon!

Stát se v této hře soudcem Dreddem znamená, přijmout pozici nejvyšší autority, ale také to znamená, přijmout obrovskou zodpovědnost. Místopřísežným úkolem soudce je chránit obyvatele města. Ve jménu práva jedná jako soudce a porota v jednom, ale rozhodně nesmí sklouznout k tomu, aby byl bezmyšlenkovitým popravčím. Výkon takové funkce má svá pravidla. (Ta zde nebudu rozebírat, bylo by to totiž na dlouho.)

Abychom ale nezapomněli na hlavního nepřítele našeho dobráka, Joa Dredda. Jeho jméno již znáte z názvu, je jím soudce Death. Je to jeden z těch tzv. "Temných soudců", kam patří i soudce Fear, soudce Fire a soudce Mortis. Tito "Temní" jsou nemrtvými perverzemi soudců z jiné dimenze. Rozhodli se, že prostě protože je kriminalita páchána živými bytostmi, je také život sám trestným činem a jediným možným trestem je smrt. Tímto způsobem posoudili celý náš svět a verdikt zněl - (nepřekvapivě) vinen.

zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.