Joint Operations,Robin Hood: DotC,The Roots
zdroj: Archiv

Joint Operations,Robin Hood: DotC,The Roots

28. 8. 2003 9:09 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

On-line multiplayerová akce s vozidly Joint Operations sice v lecčems připomíná Black Hawk Down a hlavně jeho chystaný datadisk Team Sabre, nicméně i tak si své příznivce jistě najde.

Na dnes uvolněných screenshotech ze hry si můžete prohlédnou další záběry z prostředí i modely zahrnutých vozidel a helikoptér. Více o hře najdete tady nebo v našich prvních dojmech z bety. Plná verze by se měla objevit na jaře 2004.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Joint Operations  ||  Robin Hood: Defender of the Crown  ||  The Roots

Hra Robin Hood: Defender of the Crown vychází ze staré klasiky pro Amigu, a jak jí sluší nový kabátek, můžete posoudit z několika obrázků, umístěných do naší galerie. V této akční strategie se pochopitelně přenesete do dob staré Anglie, kde se setkáte s několika známými postavami včetně samotného krále zbojníků. Další detaily o hře, jejíž vydání se chystá na PC i PS2, najdete v našich předchozích zprávách.

The Roots - tak se bude jmenovat nové akčně-adventurní RPG od polských Tannhauser Gate (tvůrci Mimesis Online) a Cenegy, které firmy oficiálně ohlásily u příležitosti letošní výstavy ECTS, ačkoliv o jeho existenci víme už z dřívějška. Příběh bude zasazen do trojrozměrného světa země Lorath, rozděleného do 24 různých regionů, ve kterých se váš hrdina střetne se znovu probuzeným dávným Zlem. Ve výhledu z třetí osoby budete sledovat dynamicky se měnící svět a komunikovat s některými ze 120ti zahrnutých NPC postav. Díky více než 50ti schopnostem, možnosti použití přes 400 předmětů a vyvoláním cca 70ti kouzel se budete moci úspěšně postavit všem monstrům, kterých v 70ti bojových arénách (ve stylu japonských RPG), najdete kolem dobré stovky. Součástí oznámení jsou i dva screenshoty, které jsme pro vás přidali sem. The Roots pro PC by měl vyjít ještě letos ke konci roku.
zdroj: PR, TTG

ka

Nejnovější články