Jak měl vypadat zrušený Sam & Max 2?
zdroj: Archiv

Jak měl vypadat zrušený Sam & Max 2?

23. 3. 2004 6:06 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Překvapivé zrušení hodně očekávané hry Sam & Max 2: Freelance Police zasáhlo začátkem března celý herní svět a dodnes se z toho někteří fanoušci této humorné adventury nestačili pořádně vzpamatovat.

Od té doby se zrodilo několik peticí, rozhořčených otevřených dopisů s radami jak bojkotovat produkty od této firmy a také autor původního komiksu Sam & Max, Steve Purcell, vyjádřil své velké rozčarování nad posláním dvojky k ledu. Ale jak se zdá, nic z toho bohužel nepřinutilo LucasArts přehodnotit stanovisko k celé věci a jejich úmysl orientovat se výhradně na akční hry nebo tituly s tématikou Star Wars.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Aby měl každý příznivce adventur dostatečně jasno, jak měl Sam & Max 2 přesně vypadat po grafické stránce a o co zřejmě nenávratně přišel, kolegové z německého GameStaru pustili se svolením Activision na vlny internetu dosud neviděné screenshoty, které svého času obdrželi pro účely preview. Deset těchto veskrze záhrobních kousků v rozlišení 800x600 jsme přidali i do naší galerie, kde uvidíte oba hlavní hrdiny ve své kanceláři a na ulici za různé denní doby.

jd

Nejnovější články