zavřít

Jak dopadl Project 1 na E3?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako jeden z mála bojových leteckých simulátorů se na E3 představil simulátor známý stále jen pod pracovním názvem Project 1.

Autoři z Third Wire Production kromě již známých faktů a nových obrázků prozradili i některé zajímavé novinky.


Tou nejzajímavější se mi jeví možnost vytvářet si vlastní dynamické kampaně v přiloženém editoru (pokud vím, měl by to být první simulátor s touto možností). To minimálně nahradí absenci vietnamské kampaně, kterou si autoři netroufají z jsitých důvodů (informovali jsme) do hry přímo zařadit. Možnost vytvářet vlastní dynamické kampaně vám ale umožní vytvořit si svůj vlastní konflikt kdekoliv na světě. Navíc tyto kampaně nebudou vázány pouze na letecké souboje, ale spíše budou vycházet z bojů na zemi, kde budou probíhat velké bitvy podle vašich nápadů. Zní to zajímavě, že?

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.