zavřít

Jagged Alliance 3D detaily

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Známá tahová strategie Jagged Alliance expanduje do 3D, a to v nové hře s názvem Jagged Alliance 3D, která se má odehrávat na západním pobřeží Afriky.

Jedna tamní zemička se tam totiž touží stát členem nukleárního klubu, ale protože nemá přístup ke zdrojům potřebným na výrobu jaderné zbraně, zafinancuje alespoň revoluci v jiné zdejší malé zemičce, která kýženými zdroji vládne. Té se taková okupace pochopitelně vůbec nelíbí a tak vás její bývalá vláda kontaktuje, abyste situaci vyřešili a pomohli jí zde opět získat moc. Vzhledem k možným následkům to nebude možné provést otevřeně.


Jagged Alliance 3D by vám měla v rámci výše nastoleného příběhu nabídnout celkem asi 20 misí. Některé z nich (konkrétně 12) budou pro postup ve hře nezbytně nutné, jiné (zbylých 8) ne. Hra tentokrát poběží v reálném čase (její interface pro to bude uzpůsoben) s možností jejího zastavení. Ovládat budete skupinu až šesti bojovníků. Vybrat si budete moci ze tří stupňů obtížnosti. Mise se považuje za vyřízenou, až když jsou zlikvidováni všichni nepřátelé. Těch se vám během hraní představí asi 12 typů. Za úspěšné dokončení každého poslání získáte peníze. Ale nejen to. Váš tým také získá cenné zkušenosti. Během jednotlivých levelů budete moci najímat nové žoldáky (30 unikátních postav), kupovat/prodávat vybavení a vybírat své další mise. Děj hry vás zavede do různého prostředí - horské, městské, pobřežní, aj., které prý bude velice interaktivní.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.