Jagged Alliance 2: Wildfire v obrazech
zdroj: tisková zpráva

Jagged Alliance 2: Wildfire v obrazech

7. 11. 2003 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Velice temně vypadají screenshoty z nedávno odhalené nové hry ze série strategií Jagged Alliance, která dostala název Jagged Alliance 2: Wildfire.

Tento titul vznikající v dílnách studia I-Deal Games, jehož členem je i známý průkopník komunity Jagged Alliance 2 - Serge "Wildfire" Popov, má vyjít v prvním čtvrtletí 2004. Hra má obsahovat řadu různých modifikací. Změny postihly zbraně, terény, struktury, mise, nepřátele i AI.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Příběh titulu vypráví o tom, jak se ekonomie Arulca totálně zhroutila a země se tak stala základnou pro mezinárodní drogové kartely. Nyní je export drahých kovů, který byl pro Arulco hlavním zdrojem příjmů, pouze zástěrkou pro rozsáhlý vývoz drog do Severní Ameriky. Severoamerická drogová agentura nemohla ovlivnit tento export přes běžné diplomatické kanály, a tak musela vymyslet jiný způsob, jak přílivu drog zabránit. Hráč je vyslán coby velitel malé skupiny najatých pistolníků do mise, jejímž cílem je zlikvidovat všechny klíčové osoby arulcanské vlády a pokud možno úplně vyhladit drogové kartely.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články