zavřít

Island Thunder, Speed Challenge, Chaser pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jelikož jsme se novému (již druhému) datadisku Ghost Recon: Island Thunder věnovali poměrně podrobně ve včerejší novince, nebudeme se nyní zbytečně opakovat a pouze vás upozorníme na balíček zcela nových screenshotů v naší galerii.

Ty vás stejně jako hra zanesou na Kubu. Stanete se svědky některé z operací, kterou zde (až hra v listopadu vyjde) spolu s dalšími členy amerických elitních jednotek Green Barrets v osmi nových single-player misích zažijete. Vedle toho na vás bude čekat 12 nových zbraní a dva nové multiplayer módy.

Neméně akční jsou i nové obrázky z připravované first-person střílečky Chaser od slovenských vývojářů Cauldron, které se v naší galerii objevily už včera. Tento titul se má objevit až někdy v prosinci a oproti výše zmíněnému GR: Island Thunder se v této hře dostanete ještě o nějakých pár desítek let dále do budoucnosti. Navíc se během jejího hraní se podíváte nejen na různá místa na zemi, ale také do vesmíru a na Mars. I Chaser má být vybaven multiplayerem.

Do třetice trochu oprášíme už v pondělí přidané obrázky ze závodní hry Virtua Racer (Speed Challenge), která vzniká v dílnách společnosti Ubisoft. Nějak se na ně v tom pracovním shonu pozapomnělo a tak, pokud jste si je ještě neprohlédli a jste fanoušky slavného jezdce F1 Jacqua Villeneuva, si je nenechte ujít. Virtua Racer má vyjít v Kanadě, odkud pochází také její maskot Jacque Villeneuv, už během září pro PC a pro konzole dál během podzimu. Zda se také dostane za hranice tohoto království, není příliš jasné. Pokud ano, i Virtua Racer vás stejně jako obě předchozí hry vrhne do budoucnosti. Tam se pak v několika různých rychlých vozidlech pustíte do akce na celkem 11 tratích.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.