zavřít

Invaze obrázků z UFO: Aftermath

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na oficiálních stránkách chystané české strategie UFO: Aftermath se objevilo několik nových screenshotů, které si můžete pohodlně prohlédnout také v naší galerii.

Toto nepřímé pokračování legendární strategické série UFO: Enemy Unknown a X-COM: Terror from the Deep se má skládat ze dvou částí - strategické a taktické. V strategické části hry budete mít za úkol řízení svých území, základen a příéjmů. V taktické části se zase budete muset setkat v nebezpečných misích tváří v tvář s různými mutanty a vetřelci, kterých bude ve hře asi 25 druhů.


nové obrázkykompletní galerie

Více se o UFO: Aftermath dozvíte z chystaného rozhovoru s tvůrci z Altar Interactive. Pro nedočkavé zájemce doporučujeme i toto video, vydané minulý týden, ve kterém máte možnost shlédnout dokument o hře i historii Altaru - Road to Aftermath. Vydání plné verze hry je naplánováno na třetí kvartál tohoto roku pod hlavičkou společnosti Cenega Publishing.
zdroj: homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.