Intro a screenshoty z RPG Greyhawk
zdroj: tisková zpráva

Intro a screenshoty z RPG Greyhawk

14. 8. 2003 22:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jedním z nejzajímavějších rysů u chystaného RPG Greyhawk: The Temple of Elemental Evil je fakt, že hra bude založena na D&D pravidlech verze 3.5 (více), která byla odhalena teprve minulý měsíc (Troika Games už na titulu samozřejmě pracuje podstatně déle).

Samotná hra začíná vyobrazením situace, která příběhu předcházela o 60 let. V obrovské bitvě proti sobě stanuly síly dobra a zlý démon, královna Zuggtmoy, která se už zdála být vítězem, když do bitvy vstoupilo osm mocných čarodějů ze společenstva Circle of Eight. Ti za pomocí svých kouzel Zuggtmoy oslabili a princ Thrommel ji nakonec zahnal na útěk do Chrámu zla, kde ji osmice čarodějů uvěznila.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Po tomto úvodu si zvolíte herní obtížnost. Na výběr budou dvě, normální a velice těžká (tzv Ironman mod). Po tutorialu, jehož absolvování bude striktně doporučováno, se už můžete pustit do samotné hry, kterou netradičně začínáte opět vybráním konkrétní přednastavené postavy a dalších členů skupiny. Podle tohoto výběru můžete zahájit hru až devíti způsoby. O herním světě a o tom, co všechno vás v něm čeká, jsme se již několikrát zmiňovali, a tak vás nyní jen nasměruju do naší galerie, kde přibylo několik obrázků. Pokud se chcete podívat i na intro ze hry, popisované v článku, stáhněte si ho přímo od nás (6 MB, DivX). RPG Greyhawk by mělo vyjít už v říjnu.

kate

Nejnovější články