zavřít

Interiéry ze střílečky Vivisector

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnešní mrazivý večer se Vám pokusíme zpříjemnit několika novými obrázky z nedávno oznámené hry, kombinující složitý příběh a hardcorovou 3D akci, s názvem Vivisector: Creatures of Dr.

zdroj: Archiv

Moreau. Hra je inspirována románem H.G. Wallese a vývojový tým Action Forms chce na toto dílo navázat a nabídnout hráčům jakýsi pohled do tajemného světa Dr. Moreaua a jeho pokusů, především pak na události, které by se eventuálně mohli stát po dění popisovaném v knize. První obrázky Vám daly nahlédnout do externíchh prostor, nové screenshoty už Vás vezmou také do některých interiérů.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hráč se ocitne opuštěn na ostrově a když zjistí, že nemá příliš šancí na přežití, vydá se toto místo blíže prozkoumat. Postupně tak zjišťuje, že kdysi se zde prováděly zkoušky biologických technologií a nepředstavitelné brutální & nehumánní experimenty. Pozůstatky těchto pokusů, děsivé nestvůry, však na tomto místě stále přežívají a Vy jako trosečník se s nimi tváří v tvář setkáte.
zdroj: Avault a GameSpyDaily zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.