zavřít

Info o tombraiderovce Darkened Skye

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě do konce tohoto roku by měla být vydána nová akční adventura Darkened Skye od Simon & Schuster Interactive.

zdroj: Archiv

Jak si můžete všimnout, nové obrázky z této hry dříve pojmenované Skittles, které Vám dnes nabízíme, nevypadají vůbec špatně. Hlavní hrdinkou bude sarkastická sexy přemožitelka monster jménem Skye (prý něco na způsob známé televizní hrdinky Buffy kombinované s Tomb Raiderem), která se vydá na dalekou cestu, aby nalezla dávno ztracený starodávný amulet, s jehož pomocí by mohla zbavit svět krutovlády strašlivého pána Necrotha. Necroth ukradl světu všechnu magii a Skye je odhodlána zničit všechny a všechno, co jí bude stát v cestě za oním pěti hranoly tvořeným amuletem.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Poněkud nezvyklým způsobem jsou rozvrženy světy, kterými bude Skye průběžně procházet. Celá hra je totiž situována do jakýchsi kuželek. V některé z nich se dostanete například do převážně vodního světa s několika ostůvky, v jiné zase objevíte středověkou asijskou říši a v další se ocitente v barbarském prostředí plném vampírů a barevného skla. Dost možná, že se během několika dnů (ještě než vyjde finální verze hry) setkáme i s demoverzí, ale zatím to nebylo oficiálně potvrzeno.
zdroj: HomeLan zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.