zavřít

Info o Independence War 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Adrenaline Vault o víkendu obdržel od Infogrames větší množství (přesně 102) nových screenshotů z připravovaného vesmírného simulátoru Independence War 2: The Edge of Chaos.

zdroj: Archiv

Stejně jako první díl je i dvojka zaměřena především na logistiku vesmírného simulátoru, navíc ale přidává i složitý příběh a dostatek akce.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Jako Cal Johnston se při honbě za pomstou vraždy svého otce podíváte do většiny koutů rozsáhlého, ale rušného vesmíru, budete řešit spoustu úkolů, od jednoduchých bojových až po rozsáhlé pátrací atd. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.