zavřít

Indiana Jones & Emperors Tomb pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není třeba stroje času, stačí, když budete následovat neohroženého hrdinu jménem Indiana Jones v jeho dobrodružstvích a navštívíte Čínu roku 1935 zrovna tak a navíc z pohodlí svého domova a beze strachu, že není cesty zpět.

Jak může putování s trochu svérázným archeologem vypadat, je možné částečně vyčíst i z naší galerie, kam dnes dorazilo několik nových obrázků. Tyto screenshoty nepocházejí z PCéčkové verze Indiana Jones and The Emperor's Tomb, ale její Xboxové sestřičky, kterou se LucasArts rovněž chystají vydat. Na tento akčně laděný titul se ale mohou samozřejmě těšit i majitelé PS2.


nové obrázkykompletní galerie

V Indiana Jones and The Emperor's Tomb půjdete po stopách mocného artefaktu, kterému říkají "Heart of Dragon" a pokusíte se zabránit, aby nepadl do nepravých rukou. Paličatost hrdiny vás zanese tu do bujaré džungle Cejlonu, tu zase do podvodního paláce Istanbulu a ocitnete se i v ne příliš bezpečných ulicích Hong Kongu. Uhýbat budete muset před ranami nacistických pronásledovatelů, ale také se budete muset mít na pozoru před asijským podsvětím. Podrobnosti o této hře se zanedlouho dočtete v chystaném preview.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.