zavřít

IL-2: Forgotten Battles - Ostfront: DBitE

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Majitelé leteckého simulátoru IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles by měli v tuto chvíli trochu zbystřit.

Společnost GMX Media totiž oznámila, že se pro ní letos v únoru chystá vydat datadisk s názvem Ostfront: Decisive Battles of the East. Zároveň k tomuto oznámení přibalila balík screenshotů, které si nyní můžete prohlédnout v naší galerii.


Ostfront: Decisive Battles of the East vám poskytne 24 nových leteckých akcí, v jejichž rámci si zalétáte nad Východní frontou 2. světové války za Rudou armádu, Luftwaffe, královské letectvo i francouzský regiment Normandie-Niemen. Mezi scénáři najdete Murmansk, Kurland a bonusovou kampaň Schlachtflieger s bombardovacími misemi, ve které si zalétáte na dvojplošníku Hs-123.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.