zavřít

Hrůza a děs v Midnight Nowhere

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Abychom dostáli svým slibům úplně, jsme tu s informacemi a obrázky také k druhé společností Buka Entertainment ohlašované hře s názvem Midnight Nowhere.

zdroj: Archiv

Tato hra s trochu tajemným názvem bude hororovou akční adventurou. Midnight Nowhere Vás zavede do hrůzou a smrtí zmítaného města, odkud lidé v panice prchají před tajemnou hrozbou, která se projevuje nekončící sérií brutálních vražd. Policie zuřivě pátrá po šíleném vraždícím maniakovi, vojska už obklíčila města, přesto nikdo a nic zatím nedokázalo ďábelského vraha zastavit. Každý den jsou nacházeny nové mrtvoly. Vy se probouzíte, když náhle zjistíte, že se nacházíte v márnici. Všude kolem Vás je ukrutný nepořádek a co hůř ... všude kolem Vás leží poházená mrtvá těla. Nemůžete si vzpomenou, co v té místnosti vlastně děláte, ani co se stalo.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Odpovědi na všechny své otázky získáte až po velmi dlouhé nervy drásající cestě, při které se budete muset vyřešit spousty hádanek, zlikvidovat hrůzná stvoření temnoty a najít poslední tajemství. Připravit se prý máte na hustou atmosféru v dokonalém 3D světě. Zmítat se budete v napětí, jímat Vás bude hrůza. Midnight Nowhere by měla být dokončena ještě letos, nejspíše v posledních měsících roku 2002.
zdroj: Buka zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.