zavřít

HoveRace screenshoty a intro video

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jednou z her, do které vkládají velké naděje fanoušci adrenalinových závodů odchovaní na Rollcage, je slibné HoveRace od ruských GSC GameWorld.

Jak vyplynulo z aktuálního rozhovoru pro GameFaction, setkáme se zde s pěti druhy vznášedel, přičemž každé z nich ještě bude mít tři různé verze podle toho, jaké vybavení ponesou - některé například lépe akcelerují, ale hůře zatáčí a naopak. Tvůrci se prý inspirovali v titulech jako Star Wars: Racer, Deathtrack nebo Wipeout, což je na HoveRace dost znát a dokumentují to i nové screenshoty přidané do galerie.


další nové obrázky

Co se týká hardwarových nároků, prý si vystačíte s Pentiem 600Mhz, TNT2 videokartou a 128 MB RAM, ale pro pořádný požitek ze hry budete potřebovat alespoň Athlon 1400Mhz a GeForce 2 GTS. V brzké domě by mělo vyjít i oficiální demo, které bude již reflektovat všechny změny udělané do kódu hry od veřejného compatibility-testu (130 MB) z loňského prosince. Na závěr zbývá ještě informace, že termín vydání plné verze HoveRace byl stanoven na třetí kvartál tohoto roku a také odkaz na vynikající intro video (5 MB nebo 11 MB, DivX) z této hry, které se objevilo už před pár dny, ale tehdy jsme ho nezmiňovali samostatně v novinkách.
zdroj: Game-Fusion

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.