Hororová Evil Dead 2: Regeneration
zdroj: tisková zpráva

Hororová Evil Dead 2: Regeneration

28. 6. 2005 22:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Začátkem podzimu by se měla v obchodech objevit hororová hra s názvem Evil Dead: Regeneration vyvíjený studiem Cranky Pants Games a podporovaný společností THQ.

Ač je tento titul inspirován slavným filmem Sama Raimiho a jeho hlavním hrdinou je i stejný člověk - Ash, jeho příběh bude jiný. Důvodů, proč se tak tvůrci rozhodli, je prý více. Jedním z nich je například i to, že svým dílem nechtějí přilákat pouze fanoušky filmu, nýbrž i další hráče a těm tak trochu předložit svým způsobem i historii Evil Dead.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Evil Dead: Regeneration vás provede celou řadou různých lokací. Podíváte se na onu pověstnou chatu, do blázince, opuštěných dolů, starých doků, na hřbitov, do katakomb, lesa, bažin a dokonce i do města, které je ovládáno zlem. Nepřátelé prý budou skutečně zlověstní. Ostatně jak jinak. Budou přicházet ve všech formách a velikostech. Každý bude pro hráče představovat jinou výzvu. Někteří z nich budou obyčejní, avšak ďáblem posedlí lidé. Setkáte se však i s okřídlenými démony, nafouklými zombiemi, které když explodují, vychrlí žluč, dále zde budou posedlí horníci vrhající po vás dynamit, aj. Co se týče arzenálu zbraní, chybět v něm nebude motorová pila, ale ani střelné zbraně, harpuna či plamenomet.

Podle nedávného rozhovoru na GameCloud Ash nebude na všechno sám. Bude mít společníka jménem Sam, který byl pacientem blázince, ovšem díky strašlivým experimentům se z něj stalo něco na pomězí života a smrti. S Ashem se spolčil, aby společně zlikvidovali zlo a Sam se tak pomstil za to, čím je. Sam ovšem nebude společníkem v pravém slova smyslu. Lépe by bylo říci, že bude sloužit jako zbraň, a to celkem účinná. Kromě toho se hodí i při řešení nejrůznějších hádanek, které vás na cestě potkají.
zdroj: PR, GameCloud

korgull

Nejnovější články