zavřít

Horor s názvem Delta Green

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Také stolní hry často inspirují tvůrce počítačových gamesek k novým titulům.

Maníci z Flying Labs Software se nechali unést sérií stolních RPG a několika romány se stejným názvem, jaký zvolili pro svůj nový počin - Delta Green. Další inspirací se jim stalo dílo H.P. Lovercrafta. Takticko/strategická střílečka Delta Green se Vám dnes může předvést alespoň prostřednictvím naší galerie, kde si můžete prohlédnou řadu zajímavých screenshotů.


další nové obrázky

Delta Green poběží na technologii LithTech Jupiter, která byla využita rovněž při No One Lives Forever 2. Hra samotná je real-time hororem, přičemž tvůrci kladli důraz především právě na akci, dramatičnost a celkovou atmosféru. Proto také spolupracují s původními tvůrci stolní hry - Dennisem Detwillerem, Scottem Glancym a Johnem Tynesem. Dokončení Delta Green, kde se budete potýkat s nejrůznějšími mimozemskými monstry a řešit tajemné záhady, se plánuje až na příští rok.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.