zavřít

Hořící město ve Fire Deparment 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Netradiční real-time strategie Fire Captain: Bay Area Inferno (Fire Department 2) vás nechá ovládat hasičský sbor, se kterým se pustíte do zdolávání ohně v nejrůznějších částech amerického velkoměsta.

Hra o 5ti rozsáhlých kampaních bude v mnohém navazovat na svého předchůdce, simulaci Fire Department, narozdíl od ní by však měla obsahovat též podporu multiplayeru, a to včetně kooperativního modu.


nové obrázkykompletní galerie

S jakými situacemi se budete muset coby náčelník požárníků vyrovnat, demonstrují i tyto nové screenshoty. Vydání Fire Captain: Bay Area Inferno od Monte Cristo je naplánováno na podzim 2004, více se dozvíte zde.
zdroj: 3DGamers

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.