zavřít

Homeplanet screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jste mladý nezkušený pilot bojového vesmírného korábu.

Jste příslušníkem Troidenského klanu. Nemáte domov. Váš lid byl z domovské planety vyhnán. Již brzy se ale budete moci pustit do odvety ve vesmírném simulátoru od ruského studia 3Map Games (původně Revolt Games). Hra se jmenuje Homeplanet a v naší galerii na vás již čeká několik nových screenshotů típnutých z betaverze.


nové obrázkykompletní galerie

Podle kolegů z HomeLANu, kteří měli možnost si tento titul, resp. novinářskou demoverzi vyzkoušet, je na co se těšit. Po grafické stránce Homeplanet prý nezklamala. Hra světel a střelba ze zbraní je také provedena dobře a interface je snadno pochopitelný. Také vesmírné koráby se prý zdály být velice detailně propracované a souboje v kosmu mají realističtější fyziku než mnohé jiné vesmírné simulátory. Titul má být vybaven 20 misemi, přičemž jak již víte z našich dřívějších zpráv, Homeplanet bude výhradně single-playerovou hrou. V současné době probíhá betatestování ruské verze projektu. S vydáním se počítá během prvních měsíců 2003.
zdroj: HomeLANTTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.