zavřít

HomePlanet - nové obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývoj nové 3D vesmírné simulace pracovně nazvané HomePlanet probíhá zřejmě dobře, neboť dnes v naší galerii přistály čtyři nové obrázky.

zdroj: Archiv

V HomePlanet se během dvaceti misí setkáte s 60 různými vesmírnými loděmi, přičemž pod kontrolou jich sami budete mít šest. Chlapíci z ruského Russobit-M si také dali záležet na věrohodnosti všech procesů letu. I když je kosmos nekonečný, v této hře rozhodně neuniknete ohromným vesmírným bitkám.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Pokud byste ani tak nebyli zcela spokojeni s možnostmi, které Vám tvůrci hry nabízejí, můžete využít připojený editor misí. HomePlanet by měl být dokončen v květnu 2002.
zdroj: Avault zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.