zavřít

Homeplanet, Gal.Civilizations, Strength&Honor

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na oficiálních stránkách ruského vydavatele Russobit-M se objevilo několik nových obrázků z betaverze vesmírného simulátoru Homeplanet od Revolt Games.

Příběh hry bude zasazen 700 let po prvních objevech člověka ve vesmíru, kdy už lidstvo prozkoumalo a dokonce i osídlilo několik dalších částí vesmíru. S tím samozřejmě přišly i nevyhnutelné problémy a potyčky. V Homeplanet si budete moci zahrát jak za Konfederaci tak za vesmírné piráty, k dispozici přitom bude 7 lodí. Titul by měl vyjít již příští měsíc a podle všeho bude bez multiplayeru.

    


Homeplanet galerie  ||  Galactic Civilizations galerie  ||  Strenght and Honor galerie

Své premiéry se brzy dočká i vesmírná tahová strategie ve stylu oblíbeného Master of Orion Galactic Civilizations z produkce studia Stardock Systems. Její události se odehrávají opět v pokročilém stádiu lidstva, konkrétně ve 23. století, kdy bylo objeveno i 5 druhů našich vesmírných sousedů. Jestli se s nimi vydáte spíše cestou diplomacie a obchodu nebo síly, samozřejmě ovlivní následný průběh hry. Galactic Civilizations zastřešuje publisher Strategy First.

A ze vzdálené budoucnosti rovnou do minulosti, konkrétně do starověkého Říma. Právě tam nás totiž zavede děj válečné strategie Strength and Honor, odehrávající se však nejen na Apeninském poloostrově. Hra začíná roku 44 př.n.l., kdy je v Senátu brutálně ubodán Caesar a rozehrává se tak dramatická hra nejen o vládu nad Římem ale i Egyptem a dalšími územími. Podobně jako Medieval: Total War má Strength and Honor kombinovat tahový management a real-time souboje. Za titulem stojí společnost Magitech Corporation, ale nejdříve si jej zahrajeme koncem roku.

ka

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.