Homepage Tony Hawk Underground 2
zdroj: tisková zpráva

Homepage Tony Hawk Underground 2

13. 9. 2004 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Není to tak dávno, co se Activision přihnal s oznámením, že chystaná skejťácká simulace Tony Hawk Underground 2 vyjde vedle konzolí i na PC.

Více informací o herní náplni, příběhu a novinkách najdete v této obsáhlé zprávě, dnes vás však chceme upozornit hlavně na novou homepage. Zatím je většina sekcí sice ještě spíš prázdných, i tak se ale už můžete dozvědět, jak do hry dostanete svou podobiznu, nebo se třeba podívat na starší oficiální trailer z E3. Do naší galerie jsme také přidali pětici čerstvých screenshotů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

V souvislosti s hrou stojí ještě za zmínku zajímavá akce, kterou připavily zahraniční e-shopy GameStop a EBGames. Kdo si u nich THU2 předobjedná, získá speciální DVD "The Complete Sessions" s ohlédnutím za minulými díly série a rozhovory s tvůrci z Neversoftu i samotným Tony Hawkem.

Tony Hawk Underground 2 by se měl na všech platformách objevit v USA začátkem a v Evropě koncem října, distributor pro ČR však zatím ještě není oficiálně znám. Analytikové ze společnosti Wedbush Morgan Securities považují PS2 verzi THU2 za jednu z 11 videoher, které se stanou hity letošního předvánočního trhu, na kterém se jich prý prodá každé více než milion kopií. Mezi další konzolové prodejnostní pecky podzimu mají podle WMS patřit třeba GTA: San Andreas, Halo 2, NFSU2 nebo Gran Turismo 4.

kate

Nejnovější články