zavřít

Homepage pro Lock On

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O připravovaném leteckém simulátoru Lock On: Modern Air Combat nebylo po nějakou dobu vůbec slyšet (nové obrázky přinášíme po 5 měsících).

zdroj: Archiv

To však neznamená, že by se vývoj hry zastavil. Důkazem toho je i otevření oficiální homepage pro hru, na které se objevily právě tyto nové hezké screenshoty.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

O kvalitách této hry není třeba příliš pochybovat, protože autoři mají za sebou mnoho zkušeností a jako nástupce Flankera nebude mít Lock On patrně konkurenci. Ve hře si zalétáte v 8 letadlech, z nichž jsou pouze 2 americká a 6 ruských ((A-10A Warthog, F-15C Eagle, Su-27 Flanker B, MiG-29 Fulcrum A, MiG-29 Fulcrum C, Su-25 Frogfoot, Su-33 Flanker D a Su-39 Frogfoot). Souboje se budou odehrávat na Černým mořem, k čemuž bylo vytvořeno neskutečně podrobné prostředí. Posuďte sami - 180 tisíc budov, 50 miliónů stromů, 21 velkých měst, 1 700 menších měst a vesnic, 500 mostů, 18 letišť a 8 námořních základen. Zní to skoro až neuvěřitelně ... zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.