zavřít

Homepage pro Galactic Civilization II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po téměř čtvrt roce tu máme opět něco pro příznivce vesmírné tahové strategie Galactic Civilization.

Konkrétně jde o nové obrázky z jejího pokračování - Galactic Civilization II, jehož vydání se ovšem nedočkáte dříve, než na konci tohoto roku, případně začátkem roku příštího. Nicméně, kromě ukázek pro vás máme navíc i informaci, že byly před pár dny spuštěny nové oficiální stránky titulu. Původně měli tvůrci v plánu zahájit jejich provoz až v únoru, ale jsou prý poněkud napřed. Samozřejmě, že v tuto chvíli homepage neobsahuje zdaleka všechny podrobnosti, ale i tak si tam jistě najdete něco, co vás zaujme.


nové obrázkykompletní galerie

Galactic Civilization II: Dread Lords, jak se hra celým svým názvem jmenuje, se odehrává v daleké budoucnosti, která nutí lidstvo bojovat o nadvládu ve vesmíru. Podobně jako v první hře, i zde budete budovat mezihvězdnou civilizaci, tentokrát však bude spousta věcí fungovat poněkud odlišně. Například, zatímco v předchozím dílu jste vyvíjeli technologie, abyste získali přístup k novým typům lodí, v této budete provádět výzkum proto, abyste jej uplatnili při navrhování vlastních prostředků. Každá planeta bude v této hře unikátní, i když jejich třídění zůstane zachováno. Představen vám bude také nový systém map. Aby toho nebylo málo, tak si budete moci zahrát za kteroukoliv rasu, nejen za lidi. Dále stojí za zmínku nelineární kampaň, zdokonalený systém soubojů, 3D provedení, vylepšená AI, více typů hvězdných základen, a mnoho, mnoho dalšího.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.