zavřít

Homepage pro Evolution GT, nové ukázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Black Bean Games dnes nejenže ohlásila zahájení provozu nových oficiálních stránek k závodní hře vývojářského týmu Milestone - Evolution GT, ale zároveň i vypustila sadu nových screenshotů a upřesnil termín vydání titulu.

Obrázky najdete jako vždy v naší galerii. Vydání Evolution GT očekávejte v dubnu. Přesněji řečeno koncem dubna.


Evolution GT by měla zahrnovat vše, co hráče zábavných závodních her táhne, a to vysoce detailní fyzika, propracovaný model řízení a možnost úprav schopností řidiče i vybavení. To vše bude okořeněno skvělou AI a zabaleno do pěkné grafiky. K dispozici budete mít 35 plně licencovaných a zničitelných vozů známých výrobců, 28 tratí, mód kariéry i výzvy, stejně jako možnost užít si hru s někým přes split-screen. Více informací najdete již brzy na výše odkazovaných stránkách.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.