Homepage pro Alien Shooter 2: Vengeance
zdroj: tisková zpráva

Homepage pro Alien Shooter 2: Vengeance

10. 1. 2007 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Americká pobočka společnosti CDV Software Entertainment spustila oficiální stránky pro nadcházející akční RPG s názvem Alien Shooter: Vengeance, kterou jsme vám představili těsně před Vánocemi hratelným demem.

Vývojem tohoto díla, které vás přivede do vetřelci zamořeného sci-fi světa, se zabývá Sigma Team. Pokud jste už zkoušeli onu hratelnou ukázku, víte, že zde máme klasickou rubačku, přičemž k pohybu po mapách je možné využívat nejrůznější vozidla a k likvidování nepřátel celý arzenál všemožných zbraní.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Něco z toho lze zachytit také na obrázkách v naší galerii, kam dnes přibylo několik nových přírůstků. Na výběr hráč bude mít z několika typů postaviček, které je možné dále rozvíjet prostřednictvím rozvětveného role-playing systému. Mnohé z vás jistě potěší, že vedle kampaně budete mít příležitost natřít to těm mimozemským bestiím také v módu zvaném Survival. Trio nabízených herních módů pak uzavírá multiplayer. Termín vydání byl stanoven na 22. leden 2007 (nenechte se zmást zjevným překlepem v hlavičce homepage).
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články