zavřít

Historic Rally Trophy info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Finsko je země zalíbená nejen hokeji, ale také rallye, vždyť většina posledních mistrů světa je právě ze země tisíce jezer.

zdroj: Archiv

A tak mi ani nepřekvapuje, že se finská firma BugBear pustila do vývoje hry Historic Rally Trophy, jejíž náplní je simulace rally v trochu netradiční podobě, totiž historické. Projedeme se tak v 14 legendárních autech, budou tu například Ford Cortina, Fiat 600 Abarth nebo Morris Mini Cooper. Dále autoři slibují skoro 50 tratí po celém světě a velmi realistický fyzikální model aut.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Moc pěkně vypadají i obrázky, zvláště krajina okolo snad nemá chybu. Hra by podle dosavadních předpokladů měla být hotova ke konci letošního roku.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.