zavřít

HH Baseball 2004, Spellforce, Condition Zero

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost 3DO uvolnila první várku obrázku z High Heat Baseball 2004.

Bohužel je to zatím také to jediné, co nám může napovědět, jak bude pokračování této sportovní série vypadat. Vývojáři slibují vylepšenou grafiku i animace a nový herní mod. Hra by měla vyjít v dubnu pro všechny hlavní platformy.

Čtyři nové obrázky (včetně jednoho s vánočním přáním) přibyly i v galerie u real-time strategie s prvky RPG Spellforce, za kterou stojí Phenomic Zone a designér Volker Wertich, tvůrce Settlers. Hra poběží na stejném engine, jako jiná hra od JoWoodu - podvodní akce Aquanox. Se svým hrdinou se pustíte do prozkoumávání fantasy země Neverlandu a posléze i do vyvolávání jednotek pomocí magických run. Průběh hry půjde sledovat jak shora, tak ze 3rd person pohledu, více si přečtěte třeba v této novince, samotné vydání Spellforce pak očekávejte v létě 2003.


High Heat Baseball 2004 galerieSpellforce galerieCS: Condition Zero galerie

Dva nové screenshoty si mohou prohlédnout i všichni, kteří netrpělivě a stále měrně očekávají akci Counter-Strike: Condition Zero. Po nedávné výměně vývojářů, kdy Gearbox dostali kopačky a na jejich místo nastoupil Ritual, se lehce pozměnil i herní koncept. Co je ohledně této stále odkládané hry nového jsme psali již před pár dny, kdy byl také potvrzen způsob prodeje přes službu Steam broadband. Singleplayerová obdoba oblíbené týmové akce se tak bude skládat z dvaceti na sobě nezávislých misí, v nichž si zahrajete za členy různých elitních týmů. Jednou to budou speciální policejní jednotky SWAT, podruhé třeba ruské SPECNAZ. Některým z misí má předcházet krátký briefing, jiné vás uvrhnou rovnou do děje a jejich celková náplň prý bude tak různorodá, jak jen může být. Očekávejte proto čistě střílecí mise, poslání se spoustou objectives i scénáře inspirované multiplayerovými mody jako třeba VIP escort. Ritual do hry také přidá deset nových zbraní, z nichž již dříve známé jsou pušky Famas, Galil a ochranné štíty (více), které budou obsaženy též v chystané verzi CS 1.6. Mezi dalšími zbraněmi v CS:CZ najdeme třeba raketomet LAW nebo dálkově ovládané miny. Podle posledních informací vše nasvědčuje tomu, že Condition Zero bude finálně venku počátkem léta.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.