zavřít

Hero X - hrdina s Vaším jménem

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes pro Vás máme také nové obrázky z připravované akční komiksové gamesky od Amazing Games a Infogrames.

Možná už tušíte, že řeč je akční hře s prvky RPG pod názvem Hero X, v níž podobně jako v úspěšném Freedom Force ztvárníte hlavního hrdinu/ku s výjimečnými schopnostmi. A abyste se mohli cítit skutečně výjimečně, ponese tento hrdina/ka Vaše jméno.


další nové obrázky

Dnešní screenshoty Vám dají nahlédnout do zatím velmi nebezpečného města plného zloduchů, které bude zapotřebí odstranit a ochránit tak nevinné obyvatele od kdejakých hanebností. Jako správný hrdina/ka budete oplývat asi 50ti různými super-silami, vč. rentgenového vidění, super-rychlosti, neviditelnosti ad. S Hero X bychom se měli setkat již na počátku léta, přesné datum vydání však zatím oznámeno nebylo.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.