Hell Forces - peklo na zemi
zdroj: Archiv

Hell Forces - peklo na zemi

6. 4. 2004 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Buka Entertainment dnes oficiálně oznámila vývoj nové first-person střílečky pro PC - Hell Forces, o které jsme vás informovali už někdy v lednu.

Kromě toho také vypustila tři nové screenshoty, které nyní naleznete v naší galerii. Vývojem Hell Forces se zabývá loni založené studio Orion. Vydání hry se předpokládá v prvním čtvrtletí příštího roku.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Příběh Hell Forces vypráví o tom, jak se jistému vědci jménem Henry Alfred Cole podařilo při experimentech s alternativními zdroji energie oddělit lidskou duši od těla a využít ji pak právě jako zdroj energie. Těla bez duše se pak stala zajímavým útočištěm pro bytosti z jiné dimenze, které si je začaly přizpůsobovat ke svému obrazu. Jednou z bytostí, jež zužitkovala jedno tělo bez duše ke svému prospěchu, byl i démon Baphomet. Ten se navíc jal založit kult Lucifera. Cílem jeho přívrženců - satanistů, a že se jich našlo až děsivě mnoho, se stalo otevření brány, kterou by se Lucifer dostal do říše lidí.

Hlavní hrdina se do toho všeho zamotá v momentě, kdy záhadně zmizí jeho přítel, který se měl den předem setkat s vůdcem satanistické sekty. Pátrání po pohřešovaném kamarádovi se pro uctívače Satana stane hrozbou, a tak se rozhodnou svého pronásledovatele raději zlikvidovat. Začíná boj proti pekelným mocnostem a ústřední postavou zde budete právě vy hráči. Hell Forces bude obsahovat také multiplayer s možností hry přes Internet i LAN.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články