zavřít

Heavy Rain si hraje se stínem

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tři obrázky, na nichž je pan domácí smrtelně chladný. Jak se na to tváří prchající hrdinka?

Těšení se ze sady nových obrázků může občas zkazit fakt, že jde "zase o stejný level jako minule", ve vydavatelském světě je to nicméně běžnou a ze strany autorů také pochopitelnou praxí. V případě emotivní adventury Heavy Rain to však nemůže být důvod pro ignorování trojice čerstvě uvolněných screenshotů, byť jde jen o obrázky z úrovně viděné v letním traileru. Spíš než deštivá americká ulice tu ohromí dvojice postav ve stínu, a pokud konkrétněji, tak zvlášť smrtelně chladný a vyčkávající pan domácí, zatímco mu hrdinka zkouší prchnout z domu...


nové obrázkykompletní galerie

Heavy Rain vyjde jen pro PS3 a dle slov šéfa Sony pro ně bude tou nejdůležitější hrou příštího roku - více v odhalujícím preview a našich článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Emotivní adventura Heavy Rain  [21.8.2008 00:01 - jd]
Emoce a gesta z Heavy Rain  [7.8.2008 11:11 - levis]
Střet dobra a zla v Heavy Rain  [12.3.2008 15:15 - levis]
zdroj: Gamersyde

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.