zavřít

Harbinger, Lock On, Star Wars: KotOR pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na RPGVaultu se objevila další várka screenshotů z RPG Harbinger, které vás namísto do fantasy země zavede na kosmickou loď vzdálené budoucnosti.

Arizonská firma Silverback Entertainment, složená převážně z dřívějších tvůrců Postal, plánuje tento sci-fi titul dokončit v nejbližších týdnech, k hráčům by se totiž měl dostat již příští měsíc.

    


Harbinger galerie  ||  Lock On galerie  ||  SW: Knights of the Old Republic galerie

Příznivce leteckých simulátorů jistě potěší šestice čerstvých screenshotů z chystaného Lock On: Modern Air Combat od The Fighter Collection. Z celkového počtu všech letounů jich bude ovladatelných osm a pokud vás zajímají konkrétní jména amerických i ruských strojů přečtěte si starší preview, pro další detaily případně zapátrejte v archivu novinek. Tento ambiciózní letecký simulátor se na obrazovky počítačů měl dostat v březnu, ale nyní se spekuluje o odkladu na květen 2003.

Star Wars: Knights of the Old Republic od BioWare a LucasArts bude RPGčkem, těžícím z nesmrtelné série Hvězdných válek. Tentokrát však se svou postavou, kterou si vyberete ze tří tříd, zavítáte tisíce let před známé události. Verze pro PC i pro Xbox, ze které pocházejí nové obrázky, by se měly lišit a pokud vás zajímá jak, mrkněte se sem. První zmiňovanou si fanoušci žánru i tématu zahrají patrně až v horkých letních měsících.

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.